top of page

רוצה לשמוע הרצאות, לטייל בארץ ובעולם, להנות ממוזיקה, לבקר בגלריות, לאכול...
אני מזמינה אותך אל ״סלון ביתי״ וירטואלית באמצעות אפליקצית Zoom! ולצאת גם לסיורים/טיולים ביחד.
נעים להכיר:
אני רונית שפירא בת 67. לאחר פרישתי מהעבודה בבנק הפועלים בו עבדתי 42 שנים, שמתי לי למטרה להתנדב ולתרום בקהילה. ערכים אלה של תרומה, נתינה ועשייה למען הקהילה ינקתי בבית.
עם הסגר והבידוד שהוטל עלינו גמלה החלטה בליבי לפעול למען עצמי ולמען הכלל  ולהנגיש, תרבות, טיולים, הרצאות, מורשת, מסורת, תרבויות, ספרות, רפואה, הכרות עם הישראלי בתפוצות, היסטוריה, גאוגרפיה, מוזיקה, פסיכולוגיה חיובית, נגיעות ברגש, סיורים וירטואלים, תחומי דעת מגוונים.
פתחתי את ה״סלון שלי״ ב26.3.2020, רתמתי מרצים בהתנדבות, רכשתי במימון אישי שלי חבילה מזום המאפשרת לי לארח את כולם !מהארץ ומהעולם .
״הסלון שלי״ יישאר פתוח לעד, גם לאחר הקורונה כדי לאפשר לאוכלוסיה שחשוב לה  להמשיך ולצרוך תרבות ולטייל ומסיבות כלשהן אין ידה משגת.
ה״סלון שלי״ זאת גם אחת הדרכים שלי להנציח את אחותי התאומה תמר אברמוביץ׳ ז״ל אשר השאירה לי צוואה חברתית מוקלטת ולאורה אני פועלת .

אני מרגישה רצון וצורך להודות למשפחתי הקטנה והאהובה:

- תודה לאמי שרה שפירא (פרקל) ז"ל.

אמא שלי היוותה עבורי מודל לנתינה אשר החלה ובאה לידי ביטוי בהיותה חיילת בתקופת מלחמת העולם השנייה בה התנדבה לחיל העזר לנשים (A.T.S) ושימשה כאחות במשך 4.5 שנים (1942-46) באהבה ובהתמדה, מקצוע בו בחרה להמשיך עם שחרורה ובו עסקה עד לפרישתה.​

- תודה לאבי יהודה שפירא ז"ל, שהיה אדם שכולו טוב שגם בימים קשים שעברנו אמר תמיד "יהיה בסדר" והוא צדק ונטע בנו אופטימיות לקראת כל משימה קלה כקשה.

לתמר אברמוביץ' אחותי התאומה. לדאבון ליבי הלכה לעולמה ב-18.7.2019 לאחר מחלה קשה. בתקופת מחלתה תמר היתה ה״גיבורה שלי״, כך היתה וכך קראתי לה. תמר ניחנה ביופי פנימי וחיצוני ואוהבת אדם. עשרה ימים לפני פטירתה השאירה לי תמר צוואה חברתית מצולמת אשר משמשת נר לרגליי ולאורה אני פועלת. הנוכחות התמידית של תמר מחזקת אותי וזה התעצם והרגיש הכי קרוב בתקופת הקורונה, הבידוד, הסגר.

ה"סלון שלי", זאת אחת הדרכים בהן בחרתי להנציח את זכרה של תמר ובהרגשתי זה מפעל חיים של ממש כי כאמור צוואתה של תמר ניתנה לי עוד בחייה.

- תודה לאחי אמנון שתמיד תומך ונמצא לצידי כך או אחרת.

- תודה ליובל אברמוביץ', בנה של תמר ז"ל, על עידוד וליווי בעצות חכמות ומועילות. יובל משכיל לעוץ לי עצות מקצועיות ואף מעודד במילה טובה לאורך כל הדרך.

לשתי הנכדניות שלי (נכדותיה של תמר), בנותיו של יובל: שירה בת 15 ונגה בת 10 שמכניסות אור ושמחה לחיי.

- תודה לרותם שפירא רביד אחייניתי האהובה, הבת של אמנון על הקשר, האהבה והחברות המסורה ביננו המחזקת ומעשירה אותי וכמובן תודה גם לאדר בן זוגה ולנכדן שלי (הנכד של אחי) הבן של רותם ואדר שנולד ב-22/4/2022 ושמו בישראל רני. זכיתי לארח בדירתי את מצוות ברית המילה ולעולם אנצור זאת בליבי. ביום ראשון 19.5.2024 הצטרפה למשפחה עלמה בת לרותם ואדר ואחות לרני נכדה לאחי האהוב אמנון שפירא.

- תודה לדודתי (שתבדל"א) ולבני הדודים שלי בארץ ובעולם וכמובן לחברות ולחברים הקרובים שלי הנמצאים איתי ובליבי שנים רבות בימות סגריר, סערה ושמחה.

1G3A6464.jpg
תמר  תאומתי היקרה תמיד בליבי ואיתי
לוגו.png

ליחצו כאו ותקבלו תזכורת למפגשים 

ליחצו כאן והצטרפו לקבוצת הפייסבוק 
ותהיו תמיד בעניינים

bottom of page